Ochrona dla smartfona Vivo Y20s

0
795

Vivo to marka, która staje się w naszym kraju coraz bardziej popularna. Jednym z modeli, który za przystępna cenę możemy kupić jest Vivo Y20s. Co otrzymamy decydując się na zakup tego smartfona? Jak już ma to miejsce w większości nowych telefonów i ten został wyposażony w całkiem dobrej jakości aparat fotograficzny. Wyświetlacz HD+ o przekątnej 6,51 umożliwia wygodne przeglądanie stron internetowych czy oglądanie filmów. Bateria o pojemności 5000 mAh powinna spokojnie wystarczyć na kilkunastu godzinne korzystanie z urządzenia na jednym ładowaniu. Vivo Y20s posiada także funkcję ochrony oczu – coś dobrego, gdy dużo korzystamy ze smartfona. Całość została zamknięta w eleganckiej obudowie.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na fakt związany z odpowiednią ochroną Vivo Y20s. Warto zapoznać się z dostępną ofertą dedykowanych etui ochronnych. Pokrowiec z klapką czy nakładka na tył co wybrać? Jest to pytanie, które nasuwa się wielu osobom. Nieco inne funkcjonalności i wygląd ale jedna cecha wspólna – wszystkie chronią telefon przed niechcianymi uszkodzeniami.

Bardziej szczegółowo to nakładki na tył na pewno przypadną do gustu osobom, które bardzo dużo korzystają z ekranu dotykowego bądź nie chcą, by ich urządzenie znacząco zmieniło swoje wymiary. Vivo Y20s zwraca ma siebie uwagę wyglądem, a wśród nakładek dostępne są przeźroczyste etui silikonowe, które po założeniu na obudowę nie będą jej zasłaniać i są niemal niewidoczne. Etui na tył to także modne nadruki, stylowe brokatowe nakładki czy pancerne futerały.

Pokrowce z klapką

Pokrowce z klapką mogą stanowić elegancki i funkcjonalny dodatek zarówno na co dzień jak i od święta. To także „kompleksowe” zabezpieczenie telefonu – mianowicie w przeciwieństwie do nakładek tutaj nie tylko boki i tył ale także wyświetlacz jest chroniony przed uszkodzeniem. Jeżeli chodzi o elegancję to warto zwrócić uwagę na skórzane kabury. Funkcjonalność to cecha, którą posiada większość pokrowców. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest na przykład aktywna klapka przez którą możemy sobie podejrzeć datę, godzinę oraz przychodzące powiadomienia. Pokrowce otwierane książkowo mogą zastąpić podstawkę do telefonu. Tutaj także dostępne są różne wersje kolorystyczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here