Outsourcing księgowości – Warszawa. Czy to się opłaca?

0
243
rejestracja spółki w Warszawie

Zastanawiasz się, dlaczego warto zainwestować w takie usługi, jak outsourcing księgowości? Warszawa to spore miasto, gdzie działa wiele małych i dużych firm, a także spółek międzynarodowych. Niezależnie od formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej, usługi księgowe realizowane przez zewnętrzną firmę to zawsze dobry wybór. Dlaczego? Otóż w ramach wsparcia wykwalifikowanych specjalistów biura księgowego skorzystasz nie tylko z doradztwa i prowadzenia ksiąg rachunkowych. Eksperci pomogą Ci też wtedy, kiedy przed Tobą rejestracja spółki w Warszawie.

Jeśli chodzi o outsourcing księgowości Warszawa, opłacalność podpisania umowy o współpracę w tym zakresie jest oczywista. Nie musisz już zatrudniać własnego działu księgowo-podatkowego w firmie. Wszystkim zajmą się specjaliści z zewnętrznej firmy, przejmując jednocześnie odpowiedzialność za jakiekolwiek nieprawidłowości podatkowo-rozliczeniowe.

Rejestracja spółki w Warszawie – jak to wygląda w praktyce?

Rejestracja spółki w Warszawie to dość proste zadanie, choć wymaga dopełnienia kilku formalności urzędowych. Jeśli nie masz doświadczenia, możesz skorzystać ze wsparcia pełnomocnika, który zajmie się reprezentowaniem interesów spółki w urzędzie. Decydując się na prowadzenie spółki, trzeba w pierwszej kolejności zarejestrować ją w urzędzie. Pamiętaj, że spółki handlowe rejestruje się w Krajowym Rejestrze Sądowym, natomiast spółki cywilne nie wymagają takiej rejestracji.

Aby rejestracja spółki w Warszawie została zrealizowana poprawnie, należy: podpisać umowę lub zawrzeć statu spółki, wybrać akcjonariuszy, zarząd, radę nadzorczą, a finalnie złożyć wniosek o rejestrację spółki do KRS. Można to zrobić wygodnie przez internet na dwa sposoby:

  • przez Portal Rejestrów Sądowych – to rozwiązanie dla spółek, gdzie umowy zostały zawarte w tradycyjnej formie,
  • przez system S24 – dla spółek, których umowy widnieją już jako zawarte przez system teleinformatyczny.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie rejestracji spółki, koniecznie skontaktuj się z doświadczonym biurem księgowym. Outsourcing księgowości – Warszawa to usługi coraz chętniej wybierane przez małych i dużych przedsiębiorców. Kontaktując się z wykwalifikowanymi ekspertami, zyskasz pewność, że rozliczenia podatkowe zawsze będą poprawnie wprowadzone. Co więcej, skorzystasz z opcji wsparcia na etapie rejestracji spółki w Warszawie, dzięki czemu dopełnisz znacznie szybciej wszystkich niezbędnych formalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here