Nielojalność i życie w kłamstwie przesłanką do rozwodu

0
2078

Kłamstwo ma krótkie nogi i zawsze wyjdzie na jaw. Tak też było w przypadku Twojego męża, który zataił przed Tobą prawdę jeszcze przed ślubem i udawał, że nic się nie stało.

Wszystko zaczęło się od tego, że poinformowałaś Grzegorza, iż chcesz mieć gromadkę dzieci i normalny wesoły dom. Mąż nie zareagował na to obwieszczenie zbyt entuzjastycznie, ale uznałaś, że każdy facet boi się pieluch i odpowiedzialności. Może i nie zrobiłaś z tego wielkiej afery, ale mijały miesiące i dziecka jak nie było, tak nie było. Wasze starania spełzały na niczym, W końcu postanowiłaś pójść do specjalisty i namawiałaś do tego gorąco Grzegorza. Jednak on uparcie twierdził, że nic mu nie jest i że z Tobą jest coś nie tak. Może i byś w to uwierzyła, gdybyś pewnego dnia przypadkowo nie znalazła w jego rzeczach tajemniczych wyników. Z ich treści wynikało, że Grzegorz jest bezpłodny i to od dawna. Bardzo Cię to zabolało, ale postanowiłaś z nim porozmawiać. Chciałaś przekonać go do terapii.

Jednak w ogóle nie chciał o tym słyszeć, a gdy tylko o tym wspomniałaś, robił się agresywny. Miarka przebrała się, gdy nakryłaś go z kochanką, bo wróciłaś wcześniej z pracy do domu. Wtedy wprost wykrzyczał Ci, że nie chce mieć żadnych dzieci, a jest z Tobą, bo interesuje go tylko seks i żona, która będzie spełniała jego erotyczne i kulinarne zachcianki. Byłaś w szoku do tego stopnia, że wybiegłaś z domu bez płaszcza, torebki i kluczyków. Przemoknięta i przemarznięta, błąkałaś się po ulicach. Wróciłaś dopiero wieczorem. Podjęłaś też błyskawiczną decyzję o rozwodzie.

Za pośrednictwem strony www złożyłaś rozwodowy pozew i czekałaś. Pierwsza sprawa rozwodowa we Wrocławiu odbyła się po pół roku, a adwokat od spraw rozwodowych we Wrocławiu pomógł Ci od ręki uzyskać orzeczenie o winie męża. W końcu zatajenie prawdy o swoim stanie zdrowia i niechęci do posiadania potomstwa to poważna przesłanka do rozwodu. Po rozwodzie udało Ci się znaleźć partnera, który spełnił Twoje marzenie o dzieciach i cieszył się z roli taty.

Więcej: kliknij tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here