Jak wyeksponować zdjęcia we wnętrzu?

0
1972
Jak wyeksponować zdjęcia we wnętrzu?

Najnowsze trendy z zakresu urządzania wnętrza, wskazują na możliwość eksponowania zdjęć lub oobrazów. Jest to teraz bardzo modne, a dodatkowo fotografie umieszczone na ścianie mają wartość sentymentalną. Jednym z najlepszych sposobów ekspozycji zdjęć jest umieszczenie ich w aluminiowych ramach typu ONFRAME. Mocowanie zdjęcia czy obrazu polega na tym, że materiał znajdujący się w ramie jest obszywany silikonową gumką, po czym napinany i umiejscowiony w aluminiowym profilu ramy. Oprócz zdjęć można także z powodzeniem oprawiać reklamę lub inne materiały. Ten bardzo elegancki element wystroju może być używany zarówno w domowych wnętrzach, jak i w hotelach, biurach, restauracjach, salonach i sklepach i galeriach handlowych. Dobrze sprawdzi się także na targach, konferencjach lub wystawach, gdzie trzeba przykuć uwagę potencjalnych kontrahentów.

Oprócz eleganckiej ekspozycji w wyniku zastosowania aluminiowej ramy, dodatkowego szyku dodaje tkanina o bardzo dobrej jakości i zadruk na ekologicznej tkaninie w technologii HP Latex. Wydruk jest bezzapachowy, odznacza się dużą trwałością, a barwy i kontrast są wysokiej jakości. Aluminiowe ramy Onframe pasują także do apartamentów i innych ekskluzywnych pomieszczeń – tak naprawdę, idealnie ozdobią każde wnętrze.

Zamontowanie podświetlenia LED w ramie to prawdziwa wisienka na torcie. Zamontowane w ten sposób obrazy wyglądają zjawiskowo, zwłaszcza gdy zostanie dobrane odpowiednie oświetlenie we wnętrzu. System ONFRAME ma jeszcze jedną bardzo dużą zaletę – obramowana treść może być w prosty i szybki sposób wymieniona na inną. W ten sposób wystrój wnętrza może ulegać modyfikacjom.

Różne rodzaje ram

Wśród ram z systemem ONFRAME można wyróżnić kilka modeli:

– ramy podwieszane i ścienne

– ramy biurkowe o mniejszych rozmiarach

– wolnostojące ramy

Wybór powinien być zależny od miejsca ekspozycji i rodzaju obramowanych materiałów.

Klient może dokonać zmian, w zależności od potrzeb

Wybór ram ONFRAME pozwala na ich personalizację. Zmianie może ulec rozmiar ramy, podświetlenie ramy, rodzaj zadruku, kolor ramy. Wszystko zależy od dokładnych potrzeb klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here